bipdrawsko herb

A- A A+

Kierownik Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Drawsku Pomorskim w imieniu Pana Jana, pragnie podziękować: Dyrektorowi Zakładu Usług Komunalnych – Panu Tomaszowi Budzyńskiemu oraz Jego pracownikom, Panu Maciejowi Kaźmierczakowi, nieformalnej grupie „Super Mamuśki” oraz wszystkim darczyńcom i osobom, które zareagowały na apel o udzielenie pomocy i bezinteresownie włączyły się w działania i udzieliły wsparcia.

Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Drawsku Pomorskim
organizuje zbiórkę dla samotnie zamieszkującego mężczyzny z gminy Drawsko Pomorskie nie posiadającego najbliższej rodziny.
Potrzebny jest sprzęt: meble do pokoju (szafki, szafa), kanapa rozkładana do spania, stół z krzesłami, meble kuchenne, czajnik, naczynia, firanki, pościel, ręczniki.
W powyższej sprawie prosimy o kontakt z:
Magdalena Krzemińska, Pracownik socjalny MGOPS w Drawsku Pomorskim, tel. 94 363 44 21

Kierownik Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Drawsku Pomorskim

zatrudni do pracy osobę jako OPIEKUNKA ŚRODOWISKOWA.


Poszukujemy odpowiedzialnej i uczciwej osoby do sprawowania pomocy w formie usług opiekuńczych tj. robienie zakupów, sprzątanie, pielęgnacja, przygotowanie/dostarczenie posiłków, zakup leków. Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.
Zapraszamy do kontaktu!!!
Zgłoszenia prosimy kierować osobiście pok. nr 11, pod numerem telefonu: 94 36 344 21 lub na adres e - mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Drawsku Pomorskim informuje, że od 1 lipca 2018r. rodzice zamieszkujący na terenie gminy Drawsko Pomorskie mogą ubiegać się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Drawsku Pomorskim, ul. Starogrodzka 9 o świadczenia 500+, świadczenia rodzinne, świadczenia z funduszu alimentacyjnego oraz świadczenia 300+ (dobry start). Wnioski można składać online przez portal Emp@tia (wymagany podpis kwalifikowalny) lub za pomocą bankowości elektronicznej. Natomiast wnioski składane w wersji papierowej będą przyjmowane od 1 sierpnia 2018r. Wymagane druki będą dostępne na stronie internetowej Ośrodka lub do osobistego pobrania w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Drawsku Pomorskim, ul. Starogrodzka 9.

Czytaj więcej...