bipdrawsko herb

A- A A+

Kierownik Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Drawsku Pomorskim informuje o możliwości bezpłatnego wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego za pośrednictwem fundacji ECOTEXTIL.


Wypożyczalnia sprzętu jest formą pomocy osobom niepełnosprawnym, ale również sposobem podziękowania wszystkim ludziom, którzy oddają niepotrzebną odzież do specjalnych pojemników. To dzięki środkom pochodzącym z recyklingu tekstyliów możemy udostępnić osobom niepełnosprawnym sprzęt w postaci:
• Trójkołowe rowery
• Wózki inwalidzkie
• Kule łokciowe
• Balkoniki ortopedyczne
• Łóżko rehabilitacyjne
Sprzęt rehabilitacyjny jest dostępny całkowicie bezpłatnie dla osób prywatnych.
Aby wypożyczyć konkretną rzecz, dana osoba powinna wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej www.ecotextil.pl, po zatwierdzeniu wniosku kurier dostarczy go bezpośrednio do domu. Sprzęt można wypożyczyć na okres od 2 do 6 miesięcy, jeśli sprzęt nadal będzie potrzebny okres wypożyczenia można przedłużyć. Wypożyczający ponosi jedynie koszt związany
z dostarczeniem i odebraniem sprzętu.
W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z fundacją ecotextil: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

1a