Czwartek, 20 stycznia 2022
Imieniny: Fabian, Sebastian
pochmurno
-2°C

Kontakt

Lokalizacja Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie
Telefon Telefon i fax:
+48 94 363 44 21
+48 94 363 44 22
Fax
E-mail E-mail:
opieka_drawsko@post.pl
ePuap Identyfikator adresata portalu ePUAP:
MGOPSDrawsko
  NIP 253-00-15-594
PEPPOL 2530015594

Ośrodek czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 15:00
Zainteresowani przyjmowani są przez pracowników socjalnych, codziennie w godz. 7:00 - 11:00

Sekcja Świadczeń Rodzinnych oraz Funduszu Alimentacyjnego przyjmuje interesantów od godziny 8:00 do godziny 13:00

Sekcja Dodatków Mieszkaniowych oraz Dodatków Energetycznych przyjmuje interesantów od godziny 8:00 do godziny 13:00

Formularz kontaktowy

Twoje dane
*Pola wymagane

Kadra

Sekcja Pracy Socjalnej
Telefon

Telefon-Anna Żebryk
+48 533 506 674

Telefon-Joanna Kosobucka
+48 534 461 022

Telefon-Daria Denis
+48 534 339 120

Telefon-Łucja Stosio
+48 534 394 812

Telefon-Małgorzata Wojtowicz
+48 534 374 870

Telefon-Agata Krymowska
+48 534 433 649

Telefon-Maja Taczykowska
+48 531 367 365

Telefon-Sylwia Zdyr
+48 534 437 115

E-mail

E-MAIL-AnnaŻebryk
a.zebryk@mgopsdrawsko.pl

E-MAIL-Joanna Kosobucka
j.kosobucka@mgopsdrawsko.pl

E-MAIL-Daria Denis
d.denis@mgopsdrawsko.pl

E-MAIL-Łucja Stosio
l.stosio@mgopsdrawsko.pl

E-MAIL-Małgorzata Wojtowicz
m.wojtowicz@mgopsdrawsko.pl

E-MAIL-Agata Krymowska
a.krymowska@mgopsdrawsko.pl

E-MAIL-Maja Taczykowska
m.taczykowska@mgopsdrawsko.pl

E-MAIL-Sylwia Zdyr
s.zdyr@mgopsdrawsko.pl

Asystenci rodziny
Telefon

Telefon-Irena Rzepka
+48 570 060 778

Telefon-Barbara Nagórska
+48 533 492 330

Telefon-Małgorzata Gruszka-Chawer
+48 733 280 580

E-mail

E-MAIL-Irena Rzepka
i.rzepka@mgopsdrawsko.pl

E-MAIL-Barbara Nagórska
b.nagorska@mgopsdrawsko.pl

E-MAIL-Małgorzata Gruszka-Chawer
m.chawer@mgopsdrawsko.pl

Sekcja Usług Opiekuńczych
Koordynator ds. komputeryzacji; Inspektor ochrony danych
Sekcja Dodatków Mieszkaniowych i Dodatków Energetycznych
Sekretariat
Samodzielny referent ds. kadr i administracji
DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!